Blogger i forum raje iz Houstona!

Tuesday, August 08, 2006

BOSNAE - ConocoPhillips 11:9

Treca po redu titula sampiona u zadnje cetiri sezone je osvojena mnogo teze nego sto se ocekivalo. Posljednja utakmica je bila sigurno najbolja utakmica koju se odigrala u dvorani ove sezone. Ekipa ConocoPhillips je dosla sa potpuno novom postavom i dovela nekoliko izvanrednih igraca koji su pruzili jak otpor nasoj ekipi.
Utakmica se rijesila u zadnjih par minuta kada su Vedo i Agnes osigurali pobjedu sa par majstorskih golova. Sedam-osam minuta prije kraja rezultat je bio 7:5 za ConocoPhillip i tada je na scenu stupio tandem Vedo Agnes i manirom iskusnih majstora preokrenuo rezultat i donio pobjedu za sampionsku titulu.
BOSNAE je pokazala da i kada ne igra najbolje a protiv sebe ima odlicnu ekipu ima snage i morala da se vrati u igru i izbori veliku pobjedu. Cestitke svim igracima i nasim vjernim navijacima uz zelju da nakon iduce sezone opet slavimo samiponsku titulu. Svaka sezona donosi sve veca iskusenja i sve jace protivnike. Moze se slobodno reci da igramo u najjacoj ligi u ovoj dvorani. Svaka ekipa ima samo jedan cilj - da prekine dominaciju i sampionski hod BOSNAE, do sada su imali vrlo malo uspjeha, nadati se da tako ostane i u buduce.

Hajmo Bosno,Bosno, Bosno, hajmo Hercegovino.......