Blogger i forum raje iz Houstona!

Tuesday, May 08, 2007

Bosnae - Nitrogen 8-4

Igraci FC Bosnae su imali priliku za jos jednu pripremnu utakmicu protiv prilicno kvalitetnog protivnika pred sami odlazak u atlantu. Iako protivnik mozda i nije bio toliko strasan, u igri Bosnae osjetio se je pad koncetracije pogotovo u drugom poluvremenu. Bosnae je povela rezultatom od 3:0 u prvom poluvremenu a u drugom je rezultat smanjen u jednom trenutku i na samo jedan gol razlike. Razlog pada u koncetraciji je vjerovatno cinjenica da su u drugom poluvremenu zadnji red bio snazno oslabljen, jer prije svega tu nije bilo Nedzada, te nakon Adisovog karton, i Jusine povrede u prvom poluvremenu jedini defanzivci su bili Mirso P. i Ado.
Ipak na vrijeme se je stalo na loptu, i pametnom igrom do kraja je bilo 8-4 za Bosnae. Bosnae jos sljedece sedmice ima utakmicu protiv kvalitetne ekipe Knust-SBO, sjetimo se da je ovo jedina ekipa u zadnjih godinu dana koja je uspjela poraziti Bosnae.
Ovo ce prije svega biti jos jedan dobar trening pred veliki turnir u Atlanti koji svi nestrpljivo ocekuju.