Blogger i forum raje iz Houstona!

Wednesday, September 13, 2006

Bosnae - Real Houstone 4:4

Jos jedna vrlo napeda i neizvjesna utakmica sa dosta neocekivajucih preokreta ali mora se priznati i vrlo slabom igrom obe ekipe. Bosnae je zapocela utakmicu desetkovana, bez Nedzada Dzozlica, Emira S., Emira T., Vedada... Standardna tvrda igra Bosnae nije bas upalila protiv ekipe Reala, jer su i oni igrali povuceno i cekali svoju priliku iz kontre. Bez Vede na terenu, vrlo je bilo tesko probiti naprijed sa malim brojem napadaca. Rezultat 1:1 se je vukao sve do neke 10te minute drugog poluvremena kad u dvoranu stize Vedo. Onako odmoran ulazi na teren Bosnae igra napadacki preokrecuci rezultat u 4:1. Poslije tog dolazi do vec zabrinjavajuceg opustanja pri samom kraju, i Real stize rezultat poravnavajuci na 4:4.
Bosnae je ipak jos uvjek na prvom mjestu. Iako i Bosnae i Real imaju isti broj pobjeda, Bosnae ima daleko bolju gol razliku.