Blogger i forum raje iz Houstona!

Monday, March 19, 2007

Dvije Pobjede FK Bosnae

Petak: Bosnae - La Franja 10:3
Bosnae je odigrala svoju oprostajnu utakmicu u Southwestu bez Mirse B., Agnesa i Juse ali opet bez ikakvih problema nadigrali slabijeg protivnika. S ovom pobjedom Bosnae je osvojila drugo mjesto u SouthwestIndoor ligi.

Nedjelja: Bosnae - Eagle Gasket 11:1
Pocetak nove sezone je znacio i povratak navijaca na utemeljeno gnijezdo ljubitelja Bosnae. Lijepo je bilo ponovo vidjeti navijace u velikom broju koje nismo imali priliku vidjati u southwestu. Eagle Gasket je bila vrlo mlada ekipa sa dosta energije ali na samom pocetku se je mogla primjetiti nadmocnost Bosnae. Iako je proslo nekih 8 minuta prije nego sto je pao prvi gol, izhod se je mogao lagano predpostavit vec od samoga pocetka.
Golovi su se redali sve ljepsi od ljepseg a konacan rezultat je glasio 11:1. Posebno bih istakao Vedin gol nakon sto je sam prvo podigao loptu za zemlje pa je sam sebi namjestio za volej i pogodio sami cosak protivnickog gola. Safet je bio nagradjen ovacijama, kada se je poigrao protivnickom odbranom i pogodio nemocnog golmana. Medjutim zasigurno najveca atrakcija veceri je bio golman Islam koji je odlucio da se zamjeni sa Denisom za pozicije u druom poluvremenu te pri tom postigao nekoliko majstorskih golova.