Blogger i forum raje iz Houstona!

Saturday, June 24, 2006

Bosnae - Copperfield 8-5

Izmjenjena ekipa Copperfielda, ili bolje receno bivsi Dynamo je pruzila dobar otpor ekipi Bosnae u proslu nedjelju. Vec se na samom pocetku utakmice vidilo da ce ovo biti derbi sezone i da ce ishod izmedzu ova dva tima odluciti prvaka ove sezone. Igraci Bosnae su ipak pokazali bolju igru, pa i na kraju prvog poluvremena su imali vodstvo od 3-2. U drugom poluvremenu plavi odrzaju razliku od najmanje 2 gola prednosti da bi na kraju rezultat glasio 8-5. Medjutim igraci Copperfielda su najjavili jos neka pojacanja u svojoj ekipi za sljedeci mec koji Bosnae igra protiv njih u ovoj sezoni. U narednim mecevima Bosnae nece moci racunati na golmana Islama koji je trenutno na odmoru u BiH, ali zato u redove Bosnae od sljedeceg meca se vraca Mirso Pintol.