Blogger i forum raje iz Houstona!

Monday, April 24, 2006

Fudbal: Behar - Pioneers N/O; Bosnae - Dynamo 5:7

Image hosting by Photobucket

Ekipa Behara po drugi put zaredom dobiva utakmice sluzbenim rezultatom od 5:0. I ovoga puta je razlog nepojavljivanja protivnicke ekipe.

Bosnae - Dynamo 5:7
Ovo je repriza nedavnog poraza od Cosmosa, kada je Bosnae dominirala prvim poluvremenom a onda je doslo do raspada sistema u drugom poluvremenu. Za razliku od utakmice protiv Cosmosa kad nije bilo Agnesa i Islama, u ovoj utakmici samo je nedostajao Adis od standardnih igraca, tako da nepotpunost ekipe nije bas neki izgovor ovog puta.
Ekipa Bosnae je na kraju prvog poluvremena vodila i rezultatom od 4:0, u kojem ekipa Dynamo nisu imali nit nekih ozbiljnijih sansi, a da su napadaci Bosnae bili raspolozeniji ovaj rezultat je mogao glasiti mnogo vise. Medjutim u drugom poluvremenu igracima Bosnae nestaje snage, dok igraci Dynamos koji su imali vrlo dobru i kompletnu klupu, neumorno privode utakmicu kraju poravnavajuci rezultat te na kraju i preuzimavsi vodstvo.